Hoşgeldiniz Arama | Aktif Konular | Üyeler | Üye Girişi

Üye ve Ziyaretçilerimizin Dikkatine!.. Ayarlar · Görünüm
admin
Gönder: Friday, May 07, 2010 2:18:03 PM
Rank: Administration

Üyelik Tarihi: 4/8/2010
Mesaj Sayısı: 20
Puan: -480
Haklısınız, bu seferki ayrılığımız bir hayli uzun sürdü.

Fakat on yılı aşkındır sitenin arka tarafında biriken birçok gerekli/gereksiz bilgiler sitenin alt yapısını zorluyor, hantallaştırıyor ve yavaşlatıyordu. Bu nedenle gerek sistemde gerekse üyeliklerde derinlemesine temizlik yapmak ve sitenin neredeyse tamamında yeni kodlamalar yazmak durumunda kaldık.

- Üyelik sistemini komple değiştirdiğimizden üyeliklerin tümünü sıfırladık. Böylelikle, bundan sonra hem siz kendi aranızda daha sağlıklı irtibat kurabileceksiniz (forumda, üyeler arası mesajlaşarak) hem de biz üye bilgilerini daha geçerli bilgilerle tutup, takip edebileceğiz.
- Galeri bölümünü yeniledik. Bu bölüme Ahmet Kaya’nın birçok klibini koyduğumuz gibi resimlerin tümünü yenilediğimizi göreceksiniz.
- Üst taraftaki ‘Ahmet Kaya Ekranları’na yeni görüntüler koyduk fakat sitenin açılışına yetiştiremedik… Siteyi de sırf bu yüzden daha fazla kapalı tutmak istemediğimizden ekranlar hazır olduğunda yerlerine koyacağız.
- Forum alanını daha anlaşılır ve işlevsel hale getirdik… Bunun için forum sahasını farklı bir pencerede takip edecek bir sistem getirdik. Sitedeki üyeliğinizle foruma girebilecek, yazı yazabilecek, yazılara yorumda bulunabilecek ve diğer üyelerle mesajlaşabileceksiniz.

Sitede, gözümüzden kaçan, atladığımız veya unuttuğumuz eksikler olabilir.. Gördüğünüz eksiklikleri, hataları veya siteyle ilgili soru ve görüşlerinizi mutlaka bizimle paylaşın (admin@ahmetkaya.com) Fikir ve düşüncelerinizi önemsediğimizi biliyorsunuz.

Bu uzun ayrılık döneminden sonra SÖZ! Bundan böyle daha sık birlikte olacağız…

GAM PRODUCTION
Konu içindeki Kullanıcılar
Guest


Forum Haritası
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.